Kúpte si elektronickú trojkolku Advento Maxi a získajte darček

Neváhajte a kúpte si elektrickú pracovnú trojkolku ešte dnes a získajte k svojmu novému stroju darček v podobe príslušenstva. Nepremeškajte svoju šancu!

Všestranné, obratné a ekologické trojkolky Advento MAXI sú oceňované pre svoje kompaktné rozmery a hmotnosť, vysokú nosnosť, vysoký pracovný výkon, tichú a ekologickú prevádzku, jednoduchú údržbu a obsluhu a najmä pre široké možnosti využitia. Sú obľúbené u zákazníkov na farmách, v stajniach, v sadoch a vinohradoch, záhradách a na pozemkoch, ale aj v komunálnych službách, zoologických záhradách, v doprave, v bezpečnostných a priemyselných objektoch. Tisíce predaných strojov prepravujú náradie, rôzne druhy materiálov alebo odstraňujú odpad, a keď na to príde, dokážu bezpečne odviezť domov aj skupinu priateľov v dezolátnom stave.

V závislosti od pracovných podmienok môžu na jednu ponuku prejsť až 50 km alebo odpracovať celú zmenu. A ak sa vám ani to nezdá dosť, stroje sa dajú vybaviť náhradným akumulátorom, ktorý zdvojnásobí ich výkon.

Stroje sú na sklade a za atraktívne ceny. Môžete si vybrať zo širokej ponuky vrátane príslušenstva. A ak budete konať rýchlo, dostanete k stroju darček. Adventa MAXI sa dodáva so sadou terénnych pneumatík

S objednávkou neváhajte. Akcia sa skončí po vypredaní zásob.